תיקון צנרת ללא הרס - אצל יוסי הראל בע"מ

זקוקים לתיקון צנרת ללא הרס? שיטות חדשניות ומתקדמות אצל יוסי הראל – לפרטים נוספים חייגו או השאירו הודעה 050-515-1628

תיקון צנרת ללא הרס - אצל יוסי הראל בע"מ

זקוקים לתיקון צנרת ללא הרס? שיטות חדשניות ומתקדמות אצל יוסי הראל – לפרטים נוספים חייגו או השאירו הודעה 050-515-1628

תיקונים במערכת הביוב יכולים להתבצע במגוון רחב של אפשרויות, אצלנו בחברת יוסי הראל מבצעים תיקונים בהתאמה אישית לפי גודל ומורכות התיקון/ההחלפה.
יוסי הראל בע"מ היא חברה בעלת מוניטין הפועלת למעלה מ-30 שנה ונחשבת בין הטובים בארץ בתחום תשתיות עפר וביובים. אנחנו מציעים מגוון רחב של שירותי אינסטלציה עבור תאגידי מים בארץ, חברות ממשלתיות, בעלי עסקים, קבלנים ועוד…. בין שירותינו אנו מובילים טכנולוגייה לתיקון הצנרת ללא הרס.

לא תמיד נרוץ להחליף צנרת ולפעמים תהיה לנו האפשרות לתקן סדקים ושברים או מפגעים חיצונים כאלה או אחרים, במקרה כזה תיקון יהיה בעדיפות על-פני החלפת הצנרת כולה.
השלב הראשון בבחינת האפשרות לתיקון או החלפת הצנרת הוא צילום הצנרת לאורכה על-ידי מצלמה מיוחדת שסורקת את הצנרת ומזהה את המפגע.

מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו

ברצוני לציין שחברת יוסי הראל בע"מ מגלה ידע מקצועי ונרחב בתחום הנ"ל, נאמנות, הקפדה על כללי הבטיחות, עמידה בלוח זמנים, זמינות ותגובה מהירה ויעילה לשביעות רצוננו.
פליקס רובנצ'יק
מנהל מחלקת המים - מי רמת גן
שלום רב ליוסי הראל, ברצוננו להודות לך שהיית שותף מלא בפרוייקט החלפת צנרת המים בכפר שמואל. זזכות מיומנותך המקצועית החלפת צנרת המים הגיעה לסיומה בהצלחה. יישר כוח והמשך עבודה פוריה
כפר שמואל
ועד אגודת כפר שמואל
במהלך תקופת העבודה (בין 1991 ועד היום) בין חברת יוסי הראל בע"מ לעיריית קרית-אונו, חברה זו הוכיחה כושר ביצוע מעולה, עמידה בלוח זמנים, אמינות וידע מקצועי ברמה גבוהה. אנו מרוצים וממשיכים לעבוד עם חברה זו.
יאיר פלדמן
מחלקת המים - קריית אונו
ברצוני להודות ליוסי הראל על עבודתך והשירותים שנתת לישוב רמת אפעל. שיתוף הפעולה וההבנה ששררה בינינו ונכונותך לפעול בכל עת אפשרו את כל אלה. הריני מאחל לך ולבני ביתך המשך עבודה פורה ומוצלח.
עמוס ברקוביץ
יור' הועד המקומי - רמת אפעל

מתי ניתן לבצע תיקון צנרת ומתי כדאי להחליף אותה ?

יש מקרים בהם גם אם הבעיה בצנרת נקודתית נפתרה הנזק שנגרם לצנרת הוא בלתי ניתן לתיקון או שימשיך לעשות בעיות בעתיד, לדוגמא במקרה של תשתיות ישנות. תשתיות ישנות לא עושות את העבודה ביעילות וצריך להיות מאוד עדינים עם מה שנכנס לצנרת שם, אפילו מגבון קטן שייזרק לאסלה יגרום לפעמים במקרה הטוב בסתימה ולפעמים לכאוס והצפה במקום.
ישנן מס' שיטות בהם אפשר לתקן את הצנרת ללא הרס מיותר:

 • הטלאה (פצ') – פצ' הוא חומר מיוחד לאיטום סדקים ושברים בצנרת, הוא חזק ואטום ומדובר באיזור חדש לגמרי בצנרת. 
  בעזרת בלון מכניסים את החומר דרך הצנרת ויוצרים וואקום כך שהחומר יידבק ויימלא את הסדקים.
  אנחנו משתמשים בחומרים החזקים והאיכותיים בשוק, עם תו תקן מחמיר ביותר.
 • התזה – היא שיטה נוספת בה משתמשים כשאנחנו לא יכולים להשתמש בשיטות האחרות מכיוון שהסדק נמצא במקום שאי אפשר להגיע אליו או הדרך אליו סבוכה מדי. לכן היתרון בתיקון בהתזה היא שהיא יכולה להגיע למקומות הצרים, הרחוקים, והסבוכים ביותר.
 • שרוול צנרת חדש-
  בשיטה זו אנו מדביקים שרוול צנרת ביוב חדש על גבי הצנרת הישנה ומדביקים אותה בחומר מיוחד ואטום.
  מדובר בשיטה בה אין צורך בחפירות ובהרס אפילו מרצפת.

שאלות בנושא תיקון צנרת אצל יוסי הראל בע"מ

30 שנות ניסיון בשטח ומעל 1000+ פרייקטים שהושלמו בהצלחה

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec mattis, pulvinar dapibus leo.

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

זקוקים לתיקון צנרת ללא הרס ? חייגו עכשיו

050-515-1628

רח' החיטה 61, מושב זיתן, המרכז 7800119

בקרו אותנו ברשתות החברתיות