שאיבת הצפות ביוב ומים

הצפה בבית העסק באמצע היום? הביוב עלה באמצע הלילה? שאיבת הצפות ביוב ומים בזמינות מיידית 24/7 ברחבי המרכז.
חייגו עכשיו 050-5151628 או השאירו הודעה ונחזור אליכם מיד!

שאיבת הצפות ביוב בבית או בעסק זה בטח הדרך האחרון שתכננתם לעשות, אז כשזה קורה חשוב שתכירו את שירותי הביובית של יוסי הראל בע"מ.
אנו מבצעים מס' רב של פעולות באמצעות הביובית הייעודית לטיפול בכשלי ביוב שונים, מסתימות בביוב ועוד שאיבת הצפות. משאבות הביוב שלנו בעלות גדלים שונים על מנת להתאים את עצמם לגדלי הצנרת השונים.
בעזרת משאיות הביוב והמשאבות שלנו אנו משחררים את הסתימה או במידת הצורך שואבים אותה לתוך המיכלית ושופכים אותה באיזור ייעודי לשפיכת מי הביוב.

חברת יוסי הראל היא מומחית מס' אחת בארץ בשאיבת הצפות ביוב בטכנולוגיה חדשנית ויעילה.
חברתינו פועלת למעלה מ-30 שנה בעולם קבלני תשתיות עפר וביובים ואנו עובדים עם גדולי התאגידים ברחבי בארץ.
ישנם כמה דרכים לשאוב הצפות ביוב כיום, השיטה הפופולארית ביותר היום היא שאיבת הצפה באמצעות משאית ביוב שעליה מותקנת משאבה שאוגרת אליה את מי השופכין, משאית זו נקראת ביובית.

הצפות בביוב - למה זה קורה

 1. חורף גשום-
  חורף גשום הוא אחת הסיבות היותר פופולאריות לגרימת הצפה בביוב.
  מי הגשמים שיורדים בחזקה אינם מספיקים תמיד לחדור אל תעלות הניקוז ולעבור דרך צנרת הביוב, במקום זאת המים עולים על גדותיהם וגורמים להצפה. תפקיד העיריות המצבים אלו הוא לבצע בדיקה מקיפה ויסודית לפני כל כניסה לחורך כדי לוודא שהתשתיות יעמדו בכמות הגשמים המתוכננים לרדת השנה.
 2.  סתימה בצנרת-
  פיצוץ בצנרת קורה מכל מיני סיבות, כאשר יש עומס יתר על הצנרת מפסולת שנתקעה שם ותגרום בעתיד לסתימה, כאשר יש סדק או שבר שלא מטפלים בו והוא גודל עד לסתימה במערכת הביוב ועוד….
  במקרים של פיצוץ בצנרת, "תופעת הלווי" שלה היא הצפה, שהרי כל המים שהיו בצנרת דולפים מבעד לפיצוץ, המים שיוצאים מהצינור מצפים את החלל וגורם להצפה, בין אם הפיצוץ הוא באדמה או על הקרקע, יש לטפל בפיצוץ באופן מיידי אם לא רוצים לקבל הפתעות בחשבון המים.
 3. תשתיות ישנות-
  תשתיות ישנות, יכולות לפגוע בתפקוד הכללי של מערכת צינורות הביוב מהסיבה הפשוטה שהן ישנות יותר ומתפקדות פחות טוב. בעקבות כך כל חריגה בכמות השימוש במים, מגבונים, שערות שנפלו באמבטיה או כל דבר הכי קטן יכול לגרום לכאוס רציני במערכת הביוב, לכן מבחינתי כל מערכת תשתיות ישנה הוא בסיכון גבוהה ליצור תקלה כזו או אחרת, בינהם הצפה בביוב.

לקוחות מרוצים

שירותי שאיבת הצפות החל מ-300 ש"ח - חייגו 052-5151628

שאיבת הצפות בחניונים ומרתפים

התמודדות עם שאיבת הצפות בחניונים ומרתפים  דורשת חשיבה מחוץ לקופסא, ציוד נלווה מתאים משאיות ביובית מסוג "נמוכה" וכמובן מיומנות פרקטית בהפעלה.
ביובית נמוכה אמנם קומפקטית ממשאיות הביוב הרגילות, אך רמת הביצועים שלהן ועוצמת משאבות היניקה הינם בדיוק כמו זו של המשאיות הרגילות.
כאשר אנו מתבקשים לשאוב הצפות מחניונים ומרתפים, לשאוב מי ביוב שמפלס הכניסה שלו נמוך יש לבחור את סוג הרכב הפרקטי ביותר עבור העבודה כדי לחסוך במשאבים כמו זמן, כסף, ומאמץ מיותר.
קריאה שלא תציין את גובה המפלס ואתגרים אפשריים נוספים הקשורים לסוג העבודה תבזבז את זמן הנסיעה ליעד עם רכב וציוד שאינם מתאימים.

שאיבת הצפות בערים ישנות

בערים ישנות הסיכוי להצפות ביוב ובכלל לתקלות חוזרות ונשנות הוא מאוד פופולארי .
הסיבה לכך היא שתשתיות הצנרת של ערים אלה הוקמו ביחד (או לפני) עם בניית המבנים ולא חודשו על אף התפתחות ושינויים שנעשו בבניה ובערים. 
אתגרי מצבים כמו ריבוי גשם משנה לשנה, תשתיות ישנות שכבר אינן יעילות כבעבר, הוספת דירות מגורים במסגרת תמ"א ועוד גורמים לצורך בחידוש התשתיות בהתאם למצב הנוכחי.

אף על האמור, מקרים של הצפות וסתימות במערכת הביוב אינן קורות רק בערים ישנות אלא גם בבנייה חדשה אך לקויה.
לא פעם אנחנו נתקלים בבנייה חדשה שהתשתיות שלה אינה תואמת את מס' הדיירים במבנה, גודל הצנרת קטנה מדי או קצרה מדי, החפירה אינה עמוקה מספיק ולא חסר דרכים בהם קבלני בנייה יכולים "לחפף".
במקרים הללו השלב הראשוני יהיה שאיבת ההצפה או הסתימה כעזרה ראשונה, אך בעתיד מומלץ להחליף או לשדרג את מערכת הביוב כדי להימנע מחזרה של התקלה.
הייחודיות של חברת יוסי הראל בע"מ היא עבודה שוטפת עם רוב התאגידים באיזור המרכז, עיריות ותאגידים.

שאיבת בורות שומן

בורות שומן נאגרים בבורות המיועדים לכך ואינם מתערבבים עם מי הביוב הרגילים.
שומן זה נוצר כתוצאה מפעילויות תעשייתיות שונות במפעלים: איזורי תעשיה, מסעדות, מוסכים, ועוד..
מדובר בפסולת לא רגילה של שומנים וכימיקלים מסוכנים שחייבים להימצא בנפרד מפסולת הביוב הרגילה.
את בורות השומן שואבים בצורה דומה לזו של שאיבת מים – באמצעות הביובית ומשאבת היניקה שלה. בנוסף יש להחזיק בציוד מתאים ומקצועי על מנת לשאוב את פסולת השומן בצורה יסודית מפינות בעייתיות ואזורים לא נגישים.
לא פחות חשוב מכך, יש לפנות את פסולת השומן לאזורים מיועדים לכך המאושרים ע"י הרשות להגנת הסביבה.

בין לקוחותינו

שאיבת הצפות בביוב - זמינות 24/7
050-555-5555

רח' החיטה 61, מושב זיתן המרכז ישראל, 7800109