פתיחת סתימה בביוב זו המומחיות שלנו

נתקעתם עם סתימה באמצע היום בבית העסק? בבית באמצע הלילה? פתיחת סתימה בביוב 24/7 בזמינות מיידית של עד חצי שעה באיזור המרכז.

זקוקים לשירות פתיחת סתימה בביוב?חייגו עכשיו 050-5151628 והצוות המקצועי שלנו בדרך אליכם, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם.

משפחת יוסי הראל מציעה שירות פתיחת סתימות ביוב לתאגידים ארציים וממשלתיים, קבלנים, בעלי עסקים במגזר הציבורי והפרטי.
אנו מתרחבים כעת לעולם הפרטי ומציעים את כלל שירותינו גם באופן פרטי. עם מעל 30 שנות ניסיון וכ-100 עובדים מקצועיים וזמינות מלאה נפתור לך כל בעיה

מה גורם לסתימות בביוב והאם אפשר להימנע משירות פתיחת סתימה בביוב

סתימות בביוב לרוב קורות מאיתנו, האנשים שזורקים פסולת שהיא לא נייר טואלט לאסלה, לדוגמא מגבונים, טמפונים, נייר סופג ועוד…
הסיבה לכך שנייר טואלט יכול להיזרק לשירותים לעומת מגבונים שלא יכולים, היא החומר ממנו מיוצר הנייר טואלט אשר נמס במגע עם מים, וכך האפשרות לחסימה בצנרת היא נמוכה או לא רלוונטית, משהו שלא קורה במגבונים וטמפונים.

אבל זו אינה הסיבה היחידה שגורמת לסתימות בביוב, ישנם סיבות נוספות:

  • סדק או שבר –  לסדקים ושברים בצנרת יכולה להיות השפעה על המעבר החלק של פסולת הביוב בצנרת.
    פסולת כזו יכולה להיתקע באחד בסדקים ולחסום מעבר תקין של הזרימה.
    במקרה כזה, ניתן לתקן את הצנרת ללא הרס וללא חפירה ע"י תיקון המפגע בצורה נקודתית באמצעות חומר פולימרי ידידותי לסביבה (שיטת הפא'צ)
  • שורשים -גורם נוסף שיכול לגרום לסתימות בביוב הוא השורשים שמצטברים בביוב עם הזמן, פעם בשנה לפחות מבצעים בדיקה שגרתית עם מצלמה ורואים אם יש שורשים שמפריעים למעבר הזרם וחותכים אותם באמצעות דיזות מיוחדות. במקרים קשים ומסובכים ניתן להעזר ברובוט החיתוך שורשים היחיד מסוגו שנמצא בחזקתינו. לאחר חיתוך השורשים שוטפים ומצלמים את קו הביוב ובודקים אם הבעיה נפתרה.
  • טיפול לקוי – כמו שציינתי, צריך לבדוק לפחות פעם בשנה ע"י מצלמה את מצב הביוב מבחינת הניקיון, שורשים, סדקים, שברים וכו'…
    כשלא מטפלים באופן קבוע בצנרת, לא מזמינים בדיקה פעם בשנה, יכול מאוד להיות שכשתגלו את הבעיה היא כבר תהיה מורכבת בהרבה ממה שיכלה להיות אם היינו מוצאים אותה באחת הבדיקות השגרתיות.
  • תשתיות ישנות – תקף בעיקר לבתים ישנים של פעם, בהם התשתיות מאוד חלשות, לדוגמא מספיק פעם אחת בה אנחנו זורקים מגבונים או כל דבר אחר שהוא לא נייר טואלט אנחנו עלולים לחסום את הצנרת ולגרום להצפה בבית או בשכונה כולה בה התשתיות לקויות.

כדי להימנע עד כמה שאפשר מקריאות חוזרות לאינסטלטור שלכם, יש להבין את סוג הצנרת שלכם. 
אם מדובר בצנרת ישנה, כדאי לשים לב ביתרה על נושא זריקת מגבונים לאסלה, או להחליף את הצנרת ברמה הכללית של הבניין או השכונה.

פעם בשנה, מומלץ וחשוב שכל בעל נכס יזמין איש מקצוע מוסמך שיבדוק את מצב צנרת ע"י צילום צנרת הביוב  לאורכה וזיהוי חסימות בכל מיני וריאציות.

פתיחת סתימה בביוב - בעיות נפוצות בצנרת הביוב

צילום הצנרת

השלב הראשון באיתור תקלות הביוב הוא הכנסת מצלמה שסורקת את הביוב לאורכו, ומוצאת את המפגע שאינו נראה לעין ומזיק לצנרת ולמעבר המים התקין שלו.

שימוש בביוביות בשטח

במקרה של סתימה הקשורה לפסולת תקועה בצנרת, הצעד הראשוני לפתירת הבעיה הוא שאיבת הסתימה ע"י הביובית. לאחר השאיבה שוטפים את הקו ובודקים שמעבר הזרימה חלק.

חיתוך שורשים

שורשים בביוב מצטברים ואין דרך להימנע מכך לגמרי. כששורשים גדלים יש לעקור אותם כדי למנוע חסימת מעבר. המכשיר לעקירת השורשים נקקרא דיזה, המכשיר מתחבר אל הביובית ומפעיל אותו בעזרת סכינים חדים ומותאמים למערכת הביוב.

תיקון צנרת הביוב

השיטה הפופולארית ביותר היום במקרים של סדקים/שברים בצנרת היא תיקון באמצעות הפץ, חומר מיוחד במינו, חזק ואטום לסתימת הסדקים והשברים. לאחר התיקון יש לבצע בדיקת תקינות ע"י שטיפת הקו.

החלפת תשתיות

במקרה הקיצוני ביותר, בו אנחנו לא יכולים לפתוח את הסתימה ואין מדובר בסדק או שבר, לדוגמא תשתיות ישנות שכבר אין טעם לתקן, צריך להחליף את הצנרת המרכזית של הבניין שנמצאת מתחת לקרקע, וכנ"ל לגבי צנרת בבית הפרטי.

לשיחת ייעוץ ללא עלות חייגו עכשיו 050-5151628 או השאירו הודעה

בין לקוחותינו במהלך השנים

שירותי ביובית לפתיחת סתימות ביוב ברחבי המרכז אצל יוסי הראל בע"מ