ניהול ואחזקת תשתיות עירוניות

לקבלת הצעת מחיר השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם או חייגו עכשיו 050-515-1628

ניהול ואחזקת תשתיות עירוניות

לקבלת הצעת מחיר השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם או חייגו עכשיו 050-515-1628

שירות אחזקת תשתיות עירוניות מאפשר המשך פעילות רציפה ברשויות מקומיות, כדי למזער תקלות, לתת מענה מיידי ושוטף בתחומים שונים כמו תשתיות מים, ניקוז וביוב, כבישים ומדרכות.
העבודות עשויות לכלול פיתוח מתחמים שונים ברחבי העיר, כמו הנחת קווי ביוב, תיעול ומים, בתיאום עם מהנדס העירייה ולעיתים גם עם גורמים נוספים בהתאם לצורך, כמו חברת חשמל, בזק, מקורות ועוד.
שירותים אלה כוללים בדרך כלל, בהתאם לדרישות הלקוח, טיפולי אחזקת שבר – תיקון תקלות, נזקי חבלה וליקויים שונים, כאשר אלה מתגלים, לצד תחזוקה מונעת – טיפולי תחזוקה שוטפים שמטרתם למנוע תקלות.

עבודות שלנו - אחזקה ופיתוח תשתיות עירוניות

בני ברק

פתח תקווה

רחובות

לקוחות ותאגידי מים מרוצים מאיתנו

כל השירותים במקום אחד

כפי שניתן להבין, כדי לבצע עבודות עפר וצנרת באופן אופטימלי, יש צורך בציוד מתאים, ידע וניסיון – בשני התחומים, שכן רוב התשתיות החיוניות בימינו נמצאות מתחת לאדמה ולכן תיקון שלהן, תחזוקה וטיפולי שוטפים, יכולים להיעשות רק על ידי בעלי מקצוע שיש להם את הכלים המתאימים, הניסיון והידע המקצועי.

היתרונות שלנו בעבודות עפר וצנרת

  • ניסיון – שנים של ניסיון מאפשרות לנו לספק לכם שירותים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, תוך זיהוי והתמודדות יעילים עם מגוון רחב של ליקויים, תקלות ובעיות.
  • הון אנושי – צוות מיומן ומקצועי מלווה את הפרויקטים שלנו כדי להבטיח לכם את השירות הטוב ביותר
  • ציוד מתקדם – אנחנו יודעים שעם כל הניסיון והמקצועיות שלנו ,אנחנו חייבים גם להחזיק מגוון רחב של ציוד מתקדם וחדשני, שיאפשר לנו לתת לכם שירות מהיר, יעיל ואיכותי, שענה על כל צורך לטווח ארוך.
  • גישה – אנחנו יודעים שהעבודות שאנחנו עושים בשבילכם משפיעות לטווח ארוך על איכות החיים שלכם ושל הקהילה שתחת אחריותכם ולכן פועלים מתוך מחויבות לתת לכם את הטוב ביותר בכל רגע נתון.

לסיכום

יוסי הראל – קבלן עבודות עפר וצנרת – לכל עבודות עפר וצנרת, שמחים לעמוד לרשותכם לכל צורך.
דברו איתנו וספרו לנו – איך אנחנו יכולים לעזור לכם!

צרו איתנו קשר

רח' החיטה 61, מושב זיתן המרכז. 7800010

050-515-1628