חיתוך שורשים בביוב בשיטה חדשנית

סתימה בביוב? תנו למומחים לפתור לכם את הבעיה

לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 050-5151628 או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

חיתוך שורשים בביוב בשיטה חדשנית

סתימה בביוב? תנו למומחים לפתור לכם את הבעיה

לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 050-515-16288 או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

מהם שורשים בביוב

שורשים בביוב מגיעים בעיקר כאשר צנרת הביוב נמצאת באיזור צמחיה. השורשים הם שורשים של עצים, או דשא שעושים את דרכם אל צנרת הביוב ויכולים לגרום לה נזקים כמו סתימה בביוב או צורך בשירותי תיקון צנרת. אז שורשים יכולים לגרום נזק לא קטן, אל תתנו לעצמם להתבלבל שמדובר בענפים קטנים שבירים אלא מדובר בשורשים שיכולים להיסתבך אחד בשניה לכדי גוש חזק מאוד שיכול לפרוץ דרך הצנרת  לסדוק ואף לשבור אותה.
השורשים מנסים בכל כוחם להיכנס לצנרת הביוב, שם נמצאים מי הביוב, שהם מזון אורגני עבורם ונותן להם כוח להמשיך לגדול ולהתחזק.
מהסיבות שהזכרנו ומעוד סיבות אחרות, יש להקפיד על הייגיינה מוחלטת ורציפה ובדיקות תחזוקה שוטפת כל תקופה של כמה חודשים רק על מנת לוודא שאין הפתעות שנתעורר אליהם מאוחר יותר. לצורך הבנה, שאריות של שורשים שלא ניקינו עד הסוף יהפכו לשורשים גדולים בתוך כחודשים ספורים.

חיתוך שורשים בביוב באמצעות הביובית

השיטה החדשנית והרלוונטית היום לטיפול בבעיית שורשים בביוב היא על-ידי הביובית ובעזרת הציוד והאביזרים הנלווים אליה לכל עבודה בהתאמה.
לביובית מס' כניסות ואיזורים בו אנחנו מחברים אליה ציוד נלווה רלוונטי שיוכל להיכנס למקומות צרים, נמוכים ועוד..
בין הציודים הנלווים לביובית  שבבעלותינו ישנן דיזות מיוחדות בעללות להב חד אשר יחד עם הזרמת לחץ מים גבוה מסירות ת השורשים.
במקרים קשים ומורכבים אף יותר נמצא בחברתינו רובוט מיוחד החותך את השורשים והמפגעים הקשים ביותר. במילים אחרות אנו מספקים שירותים למגוון רחב של רמות קושי – מהקל ועד הקשה ביותר.
העבודה לא נגמרה בחיתוך השורשים ויש לבצע מס' פעולות שהינן קריטיות להמשך תקינות מתמיד של צנרת הביוב.

שטיפת הקו באמצעות הביובית

לאחר חיתוך השורשים יש לבצע שטיפה יסודית לקו, בשם המקצועי הוא נקרא " ביובית בלחץ גבוה. שטיפה של קו הביוב הינה הכרחית כדי לוודא שלא נשארו שאריות של ענפים ושורשים שלא נשטפו בשטיפה הראשונית, לכלוך ופסולת בדפנות הצנרת, בפינה שלא הייתה נגישה ועוד הרבה סיבות ללכלוך שנשאר גם אחרי השטיפה הראשונה, שמבוצעת בעת חיתוך השורשים.

שימוש בקוטל שורשים - למניעת הופעת השורשים בעתיד

מי אמר שאי אפשר להיפטר משורשים?
כמו שאמרנו שורש קטן שפספנו בניקיון של הצנרת יכול להפוך לשיח שורשים מחדש בתוך כמה חודשים, אבל גם כשהכל נקי אנחנו עדיין חשופים לאדמה ושורשים כל הזמן, הרי הצנרות נמצאות באדמה שמוציאה שורשים לפעמים רק מעצם היותה אדמה . 
לכן יש למרוח חומר על דפנות הצנרת מבפנים ובחוץ חומר קוטל שורשים שיימנע מחדירת שורשים בואריאציות שונות לתוך הביוב. שלב זה הוא קריטי אם לא רוצים להתעסק כל כמה חודשים בהזמנת שירותי ביובית לחיתוך שורשים שגודלים באפקט פופאי אחרי תרד.

הלקוחות שלנו

שאלות נפוצות - חיתוך שורשים בביוב

יוסי הראל בע"מ -קבלן עבודות עפר וצנרת

אין זמן מוגדר בו נקבע כל כמה זמן יש לחתוך את השורשים בפועל, אך עם טיפול נכון הכולל חיתוך השורשים, שטיפת הקו, צילום הצנרת כדי לראות ששום שורש לא נשאר – ליתר ביטחון, מריחת קוטל שורשים ועוד מגוון פעולות שחברת יוסי הראל מתמחה בהם, יש סיכוי שלא תצטרכו להזמין שירות לחיתוך שורשים במשך זמן רב.

אי אפשר להימנע לגמרי משורשים והדבר תלוי גם באיזור בו ממוקם הצנרת (לדוגמא צנרת באדמה תגדל שורשים מהר יותר מאשר צנרת חשופה), הטיפול הקודם שביצעו, ותפעול ותחזוקה קבועה של תשתיות המקום והאיזור. כשמטפלים בצורה נכונה ומבצעים פעולות תחזוקה שוטפות כמו צילום הקו ושטיפות, הסיכוי להיווצרות שורשים יורדת.

מחירי חיתוך שורשים בביוב נעים בין 500-1500 ש"ח, זהו טווח רווח מאוד כך שכמו בעבודה המקצועית שאנחנו מספקים, גם הצעות המחיר צריכות להיות מדוייקות ומקצועיות. לכן לא ניתן לדעת מראש את מחיר חיתוך השורשים ללא ידע מקדים באיזה צנרת מדוברת (קרקעית או חשופה), איזה הצנרת, גודל השורשים, אין אפשרות לדעת כמה עבודה יש לצורך חיתוך מושלם המתאים בדיוק לסוג הצנרת הספציפית.

אנחנו נותנים פתרונות בעולם התשתיות לקבלי משנה, לתאגידים ולבעלי עסקים רבים. טיפלנו באלפי מקרים של שורשים בביוב ובתקלות שהן גורמות. אנחנו יודעים לטפל בצנרת בצורה מקצועית ולהתאים לה את הלהב שלא ייפגע בצנרת ויגרום לפיצוץ מאוחר יותר. הניסיון שךלנו במשך 30 שנה נותן לנו יתרון עצום על מגוון רחב של אתגרים ותקלות שפתרנו בעבר.

מיקומינו

רח' החיטה 61, מושב זיתן
המרכז 780010

שעות פעילות

א'-ה' 07:00-20:00
ו'- 07:00-15:00

דרכי יצירת קשר

טלפון 050-515-1628
מייל yossiharel91@gmail.com