הנחת קווי מים וביוב

לקבלת הצעת מחיר השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם או חייגו עכשיו 050-515-1628

הנחת קווי מים וביוב

לקבלת הצעת מחיר השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם או חייגו עכשיו 050-515-1628

הנחת קו ביוב חדש 

החלפת צנרת ביוב נעשית הכרח כאשר מדובר על מערכת ביוב ישנה מאוד, שכבר אינה מבצעת כראוי את תפקידה, אבל גם כאשר נעשות עבודות פיתוח, או שיפוצים נרחבים, הכוללים חפירה בקרקע ושינוי מהותי של המבנה, שהופך את המערכת הקיימת לא רלוונטית.

במקרים כאלה, החלפה של צנרת ביוב היא פעולה חיונית, שצריך לבצע אותה באופן מקצועי, יעיל ואחראי.

קיימים סוגים שונים של צנרת, כאשר בימינו נהוג להשתמש בצנרת פלסטיק איכותית, אך עד לא מזמן, היה דווקא מקובל להשתמש בצנרת מתכת, אשר נוטה להחליד ולהתבלות עם הזמן. שמום כך, כאשר מבצעים עבודות פיתוח ושיפוצים נרחבות, מקובל מאוד להחליף גם את צנרת הביוב, למערכת חדשה, אשר יכולה להחזיק מעמד שנים ארוכות ולספק שקט נפשי.

מתי צריך להחליף צנרת ביוב?

החלפת צנרת ביוב, או צנרת מים היא פעולה נחוצה כאשר מדובר על מערכת ישנה, שאינה מתפקדת כראוי. במילים אחרות – המערכת מזדקנת וכבר אינה מספקת את השירות הנדרש באותה מידה של יעילות. היא מתחילה לסבול מחסימות חוזרות ונשנות, נזילות, שעלולות לחלחל ולהגיע למקומות הלא נכונים, או לגרום לבעיות תברואה קשות.

אך, כאמור, גם כאשר מתרחש שינוי נרחב במבנה השטח, בגלל עבודות פיתוח נרחבות, אשר הופכות את המערכת הקיימת ללא רלוונטית.

ניתן כמובן לבצע שינויים במערכת כדי להשאיר אותה במקומה ולהימנע מהחלפה, אבל לעיתים קרובות, החלפה של המערכת הקיימת היא הרבה יותר פרקטית, פשוטה, יעילה ואף זולה יותר.

היתרונות שלנו בפיתוח תשתיות עירוניות 

  • ניסיון – שנים של ניסיון מאפשרות לנו לספק לכם שירותים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, תוך זיהוי והתמודדות יעילים עם מגוון רחב של ליקויים, תקלות ובעיות.
  • הון אנושי – צוות מיומן ומקצועי מלווה את הפרויקטים שלנו כדי להבטיח לכם את השירות הטוב ביותר
  • ציוד מתקדם – אנחנו יודעים שעם כל הניסיון והמקצועיות שלנו ,אנחנו חייבים גם להחזיק מגוון רחב של ציוד מתקדם וחדשני, שיאפשר לנו לתת לכם שירות מהיר, יעיל ואיכותי, שענה על כל צורך לטווח ארוך.
  • גישה – אנחנו יודעים שהעבודות שאנחנו עושים בשבילכם משפיעות לטווח ארוך על איכות החיים שלכם ושל הקהילה שתחת אחריותכם ולכן פועלים מתוך מחויבות לתת לכם את הטוב ביותר בכל רגע נתון.

בין לקוחותינו

מה החברות הגדולות חושבות עלינו

צרו איתנו קשר

השאירו הודעה או חייגו 050-515-1628

7517 Comstock Ln, Darien, IL, 60561

(630) 663-1232, (865) 767-2927