החלפת צנרת ביוב עושים רק אצל המומחים

זקוקים להחלפת צנרת ביוב ישנה? פיצוץ צנרת חדשה? יוסי הראל בע"מ – קבלן עבודות עפר וצנרת אצלכם בזמינות מיידית 24/7.

צנרת ישנה? פיצוץ בצנרת חדשה? תנו למומחים לפתור לכם את הבעיה. חייגו עכשיו

050-515-1628

החלפת צנרת ביוב בשיטות מתקדמות

או השאירו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם!

החלפת צנרת ביוב עושים רק אצל המומחים

זקוקים להחלפת צנרת ביוב ישנה? פיצוץ צנרת חדשה? יוסי הראל בע"מ – קבלן עבודות עפר וצנרת אצלכם בזמינות מיידית 24/7.

צנרת ישנה? פיצוץ בצנרת חדשה? תנו למומחים לפתור לכם את הבעיה. חייגו עכשיו

050-515-1628

החלפת צנרת ביוב בשיטות מתקדמות

או השאירו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם!

חברת יוסי הראל בע"מ  מציעה שירותי החלפת צנרת ביוב ברמה הכי מקצועית שיש.
אנחנו מתפתחים עם הטכנולוגיה ומציעים פתרונות חדשניים לבעיות אינסטלציה שונות החל מהחלפת צנרות בשטחים פרטיים ועד החלפת תשתיות בבניינים והקמת קווי ביוב חדשים עבור תאגידים ועיריות ברחבי הארץ.  המכשירים שלנו הם המתקדמים ביותר בשוק ועובדים עם תו התקן החמור ביותר. 

חלק מהלקוחות המרוצים שלנו

החלפת צנרת ביוב אינה האופציה הטובה ביותר שיש לנו, חפירות, הרס – אז בואו נבין מתי אנחנו צריכים להחליף את הצנרת ומתי אפשר לתקן אותה.

פעם כשצנרת הייתה מתקלקלת הסיכוי לתקן אותה היה כמעט אפסי וכמעט תמיד היה מדובר בהחלפת הצנרת שמלווה בהשלכות שלה. עם הטכנולוגיה החדשה שממשיכה להתפתח כל הזמן אנחנו מוצאים מילוטי דרך בעולם התשתיות לגבי הצעדים שננקוט בהם לפני שנחליף את צנרת הביוב.

תיקון הצנרת :במקרה של תקלות מסוג מפגע חיצוני שתיקל את הצנרת, שבר או סדק שמפריעים למעבר תקין של זרימת הביוב, ניתן לתקן את הצנרת ואפשר להימנע מהחלפה לצנרת חדשה.
המכשירים שלנו הם המתקדמים בארץ ועומד לרשותנו צוות מקצועי בעל ניסיון של מעל-30 שנה לפתירת תקלות מסוג זה.

החלפת צנרת ביוב ישנה

תשתיות ישנות אינן מבצעות את תפקידן באופן יעיל, זרימת המים בהן היא חלשה ומעכבת את מעבר הפסולת, אבלך לא רק זו הבעיה בתשתיות ישנות, הן יכולות לגרום לסתימות, לגדילת שורשים, והדבר הכי משמעותי שאי אפשר לתקן הוא שצינורות הביוב מתפוררות עם השנים ויוצרות סדקים ועלולות ליצור מפגע תברואתי. לכן כשמדובר בצנרת ישנה העדיפות הראשונה היא להחליף אותה.
יש לציין שזוהי אינה אופציה בעדיפות ראשונה עבור כל המקרים.

החלפת צנרת ביוב בתהליך תמ"א

כשאנחנו מדברים על הוספת קומות לבניינים, בניית כל מיני תוספות חדשות למגורים נוספים, אנחנו צריכים להבין שכשבנו את הבניין הזה ואת הצנרות ביוב שלו, הם תוכננו למספר דיירים מסויים, כעת כשאנחנו רוצים להרחיב את כמות הדיירים בבניין מבלי ליצור עומס על הצינור שבסופו של דבר התבטא לנזק בלתי הפיך, אנחנו צריכים להחליף את הצינורות לכאלה יותר ארוכות ויותר עמוקות שיוכלו לסחוב את כמות הפסולת של כמות אנשים נוספת.

שיטות נפוצות להחלפת צנרת -

  • החלפת צנרת ע"י רובוט – זוהי שיטה נפוצה שקבלני תשתיות עפר רבים משתמשים בה, בה אנו חופרים באדמה להוצאת הצנרת הישנה והחלפתה, אנחנו משתמשים בחומרי הגלם הטובים בשוק ומקנים לכם אחריות מלאה על המוצרים שאנחנו מתקינים.
  • שרוול צנרת ביוב – בשיטה זו אנחנו מתקנים את הצנרת הישנה ע"י הדבקה של צנרת חדשה על הצנרת המתפוררת, התהליך נעשה לכל אורך הצנרת והאטימות של ההדבקה היא ברמה הכי גבוהה וחזקה שיש, התוצאה היא צנרת חדשה על-גבי הישנה מבלי ליצור הרס מיותר.
  • בכל אחת מין השיטות אנחנו מחברים את המערכות ובודקים את תקינות הפעילות לפני שסוגרים את החורים באדמה.

למה לבחור ביוסי הראל להחלפת צנרת ביוב

חברת יוסי הראל היא המובילה בארץ בתחום קבלני העפר והתשתיות. אנחנו מחזיקים למעלה מ20 משאיות וטקטורים ומעל-100 עובדים מקצועיים בעלי ניסיון. ועם כל זה לא מספיק אנחנו מלווים תאגידי מים ארציים בכל הארץ וקבלי משנה בסדרי גודל עצומים כבר מעל 30 שנה ורוצים להמשיך לשרת אתכם ולהתרחב לקהל יעד נוסף.
לקבלנים ובעלי עסקים שרוצים לעבוד בשיתוף פעולה, אצלנו תקבלו פתרון מקצועי לבעיות מאתגרות בעולם התשתיות, נלווה אתכם ונכין אתכם לטופס 4 (אישורי אכלוס) ונעזור לכם לקדם תהליכים.

מה החברות הגדולות חושבות עלינו

הצנרת עושה בעיות? יוסי הראל לשירותך 24/7
+972 0505151528

רח' החיטה 61, מושב זיתן המרכז 7800190

שאלות נפוצות -החלפת צנרת ביוב

יוסי הראל בע"מ - קבלן עבודות צנרת ועפר. 30 שנות ניסיון ומעל 1000+ פרוייקטים שהושלמו בהצלחה

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar leo.

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec mattis, pulvinar dapibus leo.

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.