שירותי ביובית ברחבי המרכז - המומחים לביובים

משאית ביוב אצלך 24/7 - חייגו 050-555-5555

לא משנה באיזה בעיה תתקלו במערכת הביוב, ולא חסר בעיות, הביובית היא הפתרון האולטימטיבי והרלוונטי ביותר היום כמעט לכלל סוגי התקלות.
לביובית מס' גדלים וגבהים והיא כוללת ציוד נלווה שמתחבר אליה לצורך התאמה לאתגרים שונים ומגוונים שיכולים להיות בתיקון.
משאית הביוב – הביובית, היא הטכנולוגיה החדשנית ביותר היום עבור כלל עבודות העפר, ומאפשרת לנו לבצע עבודות יסודיות יותר, מהירות יותר וכאלה שנשמרות לאורך זמן.

חברת יוסי הראל  בע"מ מחזיקה מעל 15 משאיות ביוב המפוזרות ברחבי המרכז.
אנו מתמחים בפתיחת סתימות ביוב, שאיבת הצפות, שאיבת בורות שומן באמצעות ביוביות מעל 30 שנה, ומחזיקים בגדלים שונים למשאבות היניקה המצורפות למשאיות כדי להתאים את סוג המשאית לאתגרי עבודה כמו מיקומים נמוכים, צרים, בעלי נגישות נמוכה ועוד….
בין מגוון המשאיות שלנו אנחנו מחזיקים בביוביות נמוכות, ביוביות בלחץ גבוה ואביזרים נלווים.

שירותי ביובית ברחבי המרכז בזמינות מיידית

חייגו עכשיו 050-555-5555 או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

שאיבת הצפות באמצעות ביובית

הצפות בבית, במבנים ציבורים ופרטיים, בחניונים, במקלטים הם דבר שבשגרה. אי אפשר להימנע מהם לגמרי אך בכל זאת הם קורות פחות בערים חדשות, בגלל התיישנות התשתיות בערים ישנות או חוסר התאמה למצב הנוכחי. רוב ההצפות נגרמות כי תשתיות הרחוב הישנות לא תמיד יכולות להכיל את כמויות הגשמים של המזרח התיכון. משאבת הביובית הינה הפתרון המושלם עבור שאיבת הצפה מכל סוג. עוצמת השאיבה שלה היא שהופכת אותה לכלי הפרקטי ביותר היום לשאיבת הצפות ממבנים, חניונים, דירות, עסקים, כל זה בתוך זמן קצר מאוד.

ביובית ככלי לשטיפה יסודית של הצנרת

לא הרבה אינסטלטורים יודעים שכדי לוודא שהבעיה שתיקנתם לא תחזור על עצמה ולוודא את תקינות הזרימה הנוכחית יש לשטוף את קו הביוב באמצעות הביובית.
בין אם זה עתה סיימנו לפתוח את הסתימה בצנרת, חתכנו שורשים, שאבנו בור שומן או כל פעולה אחרת שביצענו, חשוב מאוד לסיים את התיקון בשטיפת הקו הביוב כדי להשלים את העבודה.
משאבת הביובית פולטת זרם מים חזק ששוטף את הביוב משאר הפסולת שנשרה בצנרת. שטיפת הביוב מבטיחה ניקיון יסודי לאורך זמן במערכות הביוב וסיכוי נמוך לקבלת אותה תקלה לאחר זמן מה.
בנוסף לשטיפת הקו לאחר תיקון תקלה כזו או אחרת, יש לציין ששטיפת קו הביוב הינה חיונית עבור תחזוקה שוטפת של הצנרת. 
אנחנו כנראה זורקים כל דבר לאסלה בבית, בכיור, בעבודה, לכן תחזוקה שוטפת היא הכרחית כדי למנוע נזקים עתידיים שאולי לא נשים לב אליהם.

אז לא משנה אם תיקנתם עכשיו תקלה או שאתם צריכים לשטוף את קו הביוב במסגרת "תחזוקה שוטפת", הביובית עושה את העבודה בשבילך.

פתיחת סתימות באמצעות ביובית

בגלל עוצמת השאיבה, בגלל כמות הפסולת/הביוב/המים שהמשאית הזאת יכולה להכיל בתוכה, בגלל האביזרים שעוזרים להתאים את המשאית לאזורים קשים, משאית הביוב  היא הדרך הפופולארית היום לפתיחת סתימות ביוב מהקלות ועד המורכבות ביותר.
בעזרת אביזרים מתקדמים יכולה הביובית לשאוב/לשטוף כל איזור שאינו נגיש לכניסה רגילה, צנרות בעלות קוטר נמוך, חניונים ומקלטים נמוכים ועוד…

ביובית כאמצעי לתחזוקה שוטפת של הצנרת

מעבר לכל התקלות האפשריות במערכת הביוב ושלל הפתרונות שהביובית מציעה, ניתן להשתמש בביובית כאמצעי לתחזוקה שוטפת של מערכת הביב והצנרות.
ביצוע פעולות תחזוקה כגון שטיפת הקו, צילום הצנרת, חיתוך שורשים הם פעולות שיש לבצע כל הזמן על מנת להימנע מנזקים גדולים יותר בעתיד. בנזק כמו סדק במערכת הביוב אנחנו נבחין כאשר הצינור כבר התפוצץ וכבר מאוחר מדי, הזמן הנכון למצוא את התקלה היא במסגרת התחזוקה הכללית.
לדוגמא במקרה של סדק בצנרת, יהיה נכון למצוא את הסדק כחלק מתחזוקה שוטפת וצילום הצנרת לאורכה כדי לאתר תקלות אפשריות.

בין לקוחותינו

ביובית נמוכה עבור מרתפים חניונים

אחד מהאתגרים שאנחנו נתקלים בהם בתור בעלי מקצוע הוא כאשר אנו מתבקשים לבצע פעולות של שאיבת מים או פתיחת סתימה במקום שהתקרה בו נמוכה מדי לכניסת משאית הביובית הרגילה ויש צורך להתאים את גובה המשאית לגבהים השונים של המקלטים.
משאיות הביוב הנמוכות יכולות להיכנס למגוון רחב יותר של איזורים שהביובית הרגילה אינה מצליחה להגיע כגון:מקלטים, חניונים, מרתפים ועוד..

בדיוק בשביל הצרכים הללו, חברת יוסי הראל בע"מ מחזיקה בגבהים שונים של משאיות, גדלים שונים, אביזרים שונים ובמגוון רחב של ציוד משוכלל כדי לוודא שנוכל לעמוד בכל בעיה שתהיה לכם ובכל אתגר אפשרי בעבודה. 
היכולת להתאים את גובה משאבת הביוב לכל מקום אפשרי שיש מולנו, אפילו הבעייתי ביותר, הוא יתרון גדול על מתחרינו בעלי משאיות הביוב מסוג ומגובה אחד, שכן הם לא מכסים את כלל הפתרונות שמציעה הביובית הנמוכה, לדוגמא ביובית רגילה בדרך כלל לא תוכל להיכנס לחניון בגובה סטנדרטי של 4.0 מטר, לכן חברה שלא מחזיקה ביוביות נמוכות זו חברה שלא יכולה להציע שירותי שאיבת הצפות לחניונים.

ביובית בלחץ גבוה

כפי שאמרנו, יכולות הביוביות הינם רבות, מגוונות, ומכסות כמעט את כלל הפתרונות עבור בעיות ביוב שונות.
אחד מהפתרונות המתקדמים של הביובית היא שטיפת קו ביוב בלחץ גבוה לאחר פתיחת סתימה. 
גם לאחר שפתחנו את סתימה, תאמינו לי, יש שם עדיין הרבה לכלוך, הוא פשוט לא מפריע עכשיו למעבר התקין של הזרימה ולא גורם בעיות. 
לאור העובדה שזה עתה ציינתי, פתיחת סתימת הביוב אינה המהלך האחרון כאשר אנחנו מטפלים ביסודיות בצנרת ולא רוצים שהבעיה תחזור בשנית.
כדי שזה לא יקרה, יש להפעיל לחץ מים חזק במערכת הביוב לאחר פתיחת הסתימה, כדי לשטוף את שאריות הפסולת שהשאיבה לא הצליחה לנקות, כך נדע שהצנרת נקיה יותר ותעבוד בצורה תקינה לאורך זמן רב.
לאחר שהפעלנו את לחץ זרם המים צריך לתת לו לזרום כ-חצי שעה ולבדוק מדי פעם שאין זרימה מוחלשת או תקיעות פתאומיות.
שטיפת הצנרת בלחץ מסוג זה תבטיח ניקיון אבסולוטי במערכת הביוב ושמירה על תוצאות הניקיון.

מה חשוב לבחון כשאנחנו מזמינים שירותי ביובית

מקצועיות

כשאתם מזמינים שירותי ביובית חשוב לבחור בבעל מקצוע בעל ניסיון ומקצועיות של שנים, כאלה שהתמודדו עם מאות ואלפי מקרים מאתגרים ומסובכים ורכשו ידע מעשי בפתירת תקלות באופן היעיל והמקצועי ביותר ויפתור את הבעיה מהשורש. חברת יוסי הראל היא חברה מקצועית ובעלת וותק בתחום התשתיות של מעל 30 שנים. במהלך השנים צברנו מוניטין, ידע מעשי, ואנו מתמודדים עם עשרות מקרים מאתגרים ביום.

זמינות

הדבר האחרון שיש לישראלים זה סבלנות, אנחנו לא אוהבים לחכות בשום מקום. הסבלנות הזאת פוקעת עוד יותר מהר כאשר אנחנו מדברים על לחכות בזמן שיש לנו הצפה בבית או סתימה במקרה הטוב, והצפה בבית העסק במקרה הגרוע יותר, כי שם זמן שווה כסף. בדיוק בגלל זה משאיות הביובית שלנו מפוזרות 24/7 ברחבי המרכז והשפלה ומוכנות לכל קריאה בזמינות מיידית.

אחריות

אין לדעת מתי תזמין חברת אינסטלציה שתהרוס לך את הצנרת ... חברת יוסי הראל הינה קבלנית עפר ותשתיות מוסמכת ובעלת רישיון קבלן לעסוק בעבודות עפר מכל הסוגים. אצלנו תקבלו לא רק עבודה מקצועית אלא אמא ואבא לעבודה. בתור חברה עם מוניטין גבוה לעולם לא נתעסק עם עבודות מסוג "חלטורות", כאלה שמחר אם תחזור הבעיה אין למי לפנות. כך תוכלו לישון בראש שקט שלא נפתרה לכם בעיה אחת והשניה בדרך. אנו מתחייבים לעבודה ברמת גימור מושלמת ובדיקה מקיפה של מערכת הביוב לאיתור מפגעים אפרים נוספים.

שאלות נפוצות בנושא ביובית

שירותי ביובית 24/7 חייגו 050-555-5555

שירותי ביובית הם שירותי אינסטלציה מסויימת כגון : פתיחת סתימות ביוב, שאיבת הצפות, חיתוך שורשים ועוד….
לביובית מגוון רחב של תפקידים  והיא המכשיר האולטימטיבי היום לרוב תקלות האינסטלציה והתשתיות. 

מחיר הביובית משתנה בהתאם למורכבות הבעיה והעבודה הכרוכה בתיקון התקלה. לדוגמא פתיחת סתימה בביוב יכולה להיגרם מכמה סיבות, ממגבון שתקוע בביוב ומפריע לזרימת המים ועד לסדק בתוך הצנרת.
מחירי שירותי ביובית נעים בין 300-1500 ש"ח, כך שלהגיד מחיר בלי לדעת מהי העבודה יהיה לו מקצועי מבחינתנו.

לביובית מס' תפקידים משמעותיים מאוד בעולם התשתיות והאינסטלציה. עוצמת השאיבה והשטיפה שלה הינה עוצמה אדירה שעוזרת לשאוב הצפות או לפתוח סתימות בצורה המהירה והיעילה ביותר. בעזרת הביובית ניתן לשאוב הצפות/סתימות ענק בבניינים, בבתים, בחניונים במקלטים בתוך דק' בודדות..

יוסי הראל בע"מ הינה חברה קבלנית מוסמכת ע"י המדינה לעסוק בעבודות עפר וצנרת, כך שאנחנו מתעלים את המתחרים שלנו קודם כל בנושא הזה. אנחנו מתפעלים כ20 משאיות ביוב ברחבי הארץ כדי להבטיח זמינות מיידית לקהל לקוחותינו, כי אנחנו יודעים את החשיבות של המתנה במצבים של הצפה או סתימה.
חברתינו היא אחת החברות הקבלניות הגדולות בארץ ומחזיקה כ-100 עובדים מקצועיים ביניהם מהנדסים, חשבים ומנהלי עבודה .
צריכים עוד סיבות מוצדקות לעבוד איתנו?  חייגו 050-555-5555 ונסביר לכם.

ביובית בשטח 24/7

חייגיו 050-555-5555 או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

רח' החיטה 61, מושב זיתן, המרכז, 7810099

050-515-1628 - דודו, מנהל עבודה