פיתוח תשתיות ביוב ומים

לקבלת הצעת מחיר השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם או חייגו עכשיו 050-515-1628

פיתוח תשתיות ביוב ומים

לקבלת הצעת מחיר השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם או חייגו עכשיו 050-515-1628

כל פרויקט בנייה בארץ – מפעל, שכונה, בניין, קניון מסחרי – מצריך עבודות צנרת איכותיות, שיאפשרו ליזמים לספק את הצורך החיוני ביותר בכל מקום בו נמצאים בני אדם – שימוש במים וניקוז קולחין.

משום כך, פיתוח תשתיות ביוב נחשב לאחד התחומים החשובים בענף התשתיות, שכן תכנון של תשתיות אלה נחשב מורכב במיוחד ומצריך התחשבות בכמות גדולה של נתונים.

הנחת קווי מים גם היא עבודת תשתית חיונית, מורכבת לא פחות, שכן צריך להפריד בין קווי המים לבין קווי הביוב, אך הנחיה חדשה יחסית ל משרד הבריאות מחייבת אותנו להפריד גם בין מים המיועדים לשתייה לבין מים שאינם מיועדים לשתייה ואף לסמן באופן מיוחד את ההוראות לשימושים השונים בצנרת.

הנחה נכונה של תשתיות מים וביוב מאפשרת לנו ליצור הפרדה מוחלטת בין מערכות הצנרת השונות, כדי למנוע חדירה של מי קולחין למערכת מי השתייה למשל, אך גם ובעיקר – למנוע תקלות במערכות המים והביוב ואף למנוע סתימות.

יחד עם זאת, גם במקרה של סתימה במערכת הביוב, אנחנו מצוידים להגיש לכם עזרה.

 

תיקון תשתיות בבניין

הלקוחות שלנו

המלצות מחברות ותאגידי מים ברחבי הארץ

מה החברות הגדולות חושבות עלינו

היתרונות שלנו בפיתוח תשתיות עירוניות 

  • ניסיון – שנים של ניסיון מאפשרות לנו לספק לכם שירותים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, תוך זיהוי והתמודדות יעילים עם מגוון רחב של ליקויים, תקלות ובעיות.
  • הון אנושי – צוות מיומן ומקצועי מלווה את הפרויקטים שלנו כדי להבטיח לכם את השירות הטוב ביותר
  • ציוד מתקדם – אנחנו יודעים שעם כל הניסיון והמקצועיות שלנו ,אנחנו חייבים גם להחזיק מגוון רחב של ציוד מתקדם וחדשני, שיאפשר לנו לתת לכם שירות מהיר, יעיל ואיכותי, שענה על כל צורך לטווח ארוך.
  • גישה – אנחנו יודעים שהעבודות שאנחנו עושים בשבילכם משפיעות לטווח ארוך על איכות החיים שלכם ושל הקהילה שתחת אחריותכם ולכן פועלים מתוך מחויבות לתת לכם את הטוב ביותר בכל רגע נתון.

לסיכום:
יוסי הראל – קבלן עבודות עפר וצנרת – לכל עבודות עפר וצנרת, שמחים לעמוד לרשותכם לכל צורך. דברו איתנו וספרו לנו – איך אנחנו יכולים לעזור לכם!

צרו איתנו קשר

7517 Comstock Ln, Darien, IL, 60561

(630) 663-1232, (865) 767-2927